Výdělek na internetu.7x.cz | Peníze na internetu

Vým. reklam. systémy

Reklama24 - Zobrazováním reklamy na svém webu zobrazuje se tvoje reklama na jiném webu. Asi nejlepší rekl. systém tohoto typu; nepočítáme-li grafiku, ta je otřesná! Mimo to se započítává dvojnásobek kliků, než je to doopravdy, je tu tedy také zmatek ve statistikách; proto se nenechte zmást ;-)

Reklama24.cz - Nejlepší reklamní systém!
Lišta - Nejlepší výdělek z lištové reklamy.... Kredity je možno odprodat... A nyní pozor! Registrací přes tento banner dostanete pro začátek místo klasických 5000kreditů rovnou 7500!
* * * * * 94%
Lišta.cz: Registrací přes teno reklamní banner získáte 7.500 kreditů.
Vipad - Výdělek kreditů z lištové reklamy.... Kredity je možno odprodat... A nyní pozor! Registrací přes tento banner dostanete pro začátek 10 000 kreditů!
* * * * * 89%
VIPad.cz - Kvalitní reklamní systém na výměnu lišt.
Ve VRS jsou celkem 3 druhy kampaní: bannerová, textová a lištová. VRS v sobě obsahuje přehledné statistiky a dobrou komunikaci s admin teamem. Ve speciálním V.I.P. programu navíc VRS platí také za klik.
Net-media je nový reklamní systém, poskytující v sobě rovnou 5 druhů výměnných kampaní. Od pop-up, přes lištu až k bannerové reklamě.  U zlatých účtů je navíc možný i odkup.

Zvýšení návštěvnosti a reklama zdarma pro váš web
 
Java Script ze stránky - www.jaknaweb.com